0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Par mums

  www.ieskaties.lv ir lielākais un lētākais teleskopu, binokļu, mikroskopu to piederumu un optikas interneta veikals Latvijā. Šis interneta veikals ir domāts jebkuram cilvēkam, kuru interesē zvaigžņu kopas, galaktikas, planētas, miglāji un visi ap tām notiekošie procesi. Vecumam nav nozīme, nepieciešama tikai interese. Šeit Jūs varat iegādāties teleskopus Saules, Mēness un citu planētu novērojumiem, iegūt labas kvalitātes binokļus dabas un dzīvnieku novērojumiem, Jūs varat arī tikt pie nevainojamas optikas ar ko varētu vērot miglājus, zvaigžņu kopas un galaktikas. Piedāvājam arī visu, kas nepieciešams astrofotgrafēšanai. Ar mikroskopiem Jūs varēsiet atklāt vielu un lietu uzbūves noslēpumus, nofotografēt tos.
  Mēs piedāvājam vadošo Eiropas, Āzijas un Amerikas ražotāju produkciju par pievilcīgām cenām. Mūsu produkcijas klāstā ir teleskopi, okulāri, binokļi, objektīvi, adapteri, dažādi izglītojošie materiāli par astronomiju un vispār zinātni. Visa piedāvātā produkcija ir augstas kvalitātes un ražotājs garantē un atbild par to kvalitāti un autentiskumu.
  Mēs vēlamies, lai astronomijas zinātne un zinātne kā tāda kļūtu pieejamāka un saprotamāka visiem, lai jebkurš varētu uzzināt vairāk par visumā un mūsu pasaulē notiekošo. Ja arī Tevi interesē šie procesi, pievienojies un sāc pētīt visumu, dabu, vielas un to uzbūvi. Esi aktīvs.

  UZMANĪBU: Ar teleskopu kategoriski aizliegts skatīties uz sauli bez aizsargfiltru izmantošanas, tas var novest pie paliekošiem acu bojājumiem!!!!

  Daudz zvaigžņotu debesu vēlot

  Ieskaties.lv administrācija

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!