0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Kontakti

  Veikala adrese

  Kontaktinformācija

  Tālrunis:
  +371 67677110
   
  +371 28640472
  E-pasts:
  Veikala adrese:
  Ganību dambis 2A, Rīga, LV-1045
  Darba laiks:
  10:00-18:00 (P.-Pk.)

  ieskaties.lv rekvizīti:

  Omicron SIA

  Juridiskā Adrese:
  Ganību dambis 2A, Rīga, LV-1045
  Faktiskā adrese:
  Ganību dambis 2A, Rīga, LV-1045
  PVN reģ. Nr.
  LV40103272028
  Banka:
  A/S Swedbank
  IBAN Konta Nr.:
  LV46HABA0551027644383

  Nedaudz par mūsu Ieskaties.lv ģimeni:

  Viesturs

  Viesturs mūsu ieskaties.lv ģimenē ir kopš tā izveidošanas pirmssākumiem. Milzīgas un visaptverošas zināšanas. Izcila sadarbība ar klientiem.  Ļoti uzticams, godīgs un tiešs. Vienlaikus arī azartisks mednieks. Par ieskaties.lv zina visu. Jo īpaši labi pārzina Pulsar nakts redzamības un termālās ierīces. Paredz jebkuru niansi, kas klientam var rasties procesa gaitā un to savlaicīgi novērš. Viesturam ir zelta rokas.
  TJ
  Viestura ilggadējais un ļoti uzticamais palīgs medībās, kā arī ieskaties.lv biroja darbinieks. Paklausīgs. Precīzi vadās pēc norādēm un neimprovizē. Uz viņu vienmēr var paļauties.

  Indiāna
  Jauniņā. Suņu meitēns ar savu individuālo pasaules redzējumu. Neparedzami mākslinieciska, vienlaikus arī TJ kolēģe medībās.

  Ligita

  Izcili tiek galā ar visu, kas saistīts ar finansēm. Un tikpat lieliski spēj pieslēgties jebkuram citam ieskaties.lv jautājumam. Dara visu, arī to - ko vēl tikai mācās. Ja klientam būs ļoti nepieciešams, arī sapakos un aizvedīs preci līdz pašām namdurvīm. Ja kaut ko nemācēs atbildēt uzreiz, tad noskaidros dažu minūšu laikā. Ļoti mērķtiecīga, apņēmīga un ārkārtīgi ātri apgūst visu jauno. Esam laimīgi, ka viņa ir daļa no mūsu ģimenes.

  Kalvis

  Pārzina visas uzņēmuma aktuālas darbības jomas, kā arī piedāvāto preču klāstu. Piemīt izcila humora sajūta. Ļoti profesionāls. Pieticīgs. Visu izdarīs, vēl pirms atskanēs lūgums pēc palīdzības. Ass prāts, izcila spēja redzēt kopbildi, vienlaikus – pārzināt arī visas nianses, lai viss noritētu maksimāli gludi. Mūsu neslīpētais dimants.

  Jānis un Dace

  Mēs pilnveidojam un uzlabojam ieskaties.lv darbību. Radām jaunas idejas. Rūpējamies par visu mūsu mīļo ieskaties.lv ģimeni un mūsu fantastiskajiem klientiem un sadarbības partneriem. Kaļam un īstenojam drosmīgus nākotnes plānus.
  Mūsu galvenā atziņa: Viss Ir Viens. Ko dari otram, to vienlaikus dari arī sev.

  Tumsiņš un Gaismiņš

  Mikiņa padotie. Tumsiņa hobijs: ēšana. Gaismiņa hobijs: skriešana. Abi ir lieli palīgi ieskaties.lv ikdienas darbos. Mēdz likvidēt lietiskos pierādījumus. Mēdz likvidēt pārtikas krājumus. Krīzes situācijās lieliski sadarbojas, viens otru piesedzot. Ļoti mīļi un labestīgi.

  Mikiņš

  Augstākā vadība. Mikiņu raksturo vēlme būt visu notikumu centrā. Ļoti patīk, ka ar viņu viss tiek saskaņots. Ir novērotas arī egoistiskas iezīmes, bet dziļi sirsniņā - sirsnīgs runčuks, kas mūsu ģimenei savulaik pievienojies no patversmes. Mikiņš prot arī ienest tūlītēju mieru jebkurā situācijā.
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!